EnglishGermanPolishRussianSpanishUkrainian
EnglishGermanPolishRussianSpanishUkrainian

Regulamin wynajmu i
polityka prywatności

FIRMA jdkapartamenty.pl Daniela KĄKOL

Siedziba i miejsce wydawania kluczy ul. Fabryczna 1B/1 62-800 Kalisz
NIP : 618-127-77-76
tel. + 48 601 76 57 76 karol@kakol.eu - Karol Kąkol
tel. + 48 602 783 191 daniela@kakol.eu – Daniela Kąkol
biuro@jdkapartamenty.pl
tel. +48 62 767-21-21 , 601 887 889 telefon do biura - punkt odbioru kluczy
LEADER SCHOOL szkoła językowa i biuro tłumaczeń.

Aby uniknąć nieporozumień i zapewnić Państwu udany wypoczynek prosimy o zapoznanie się z regulaminem korzystania z naszych apartamentów. Potwierdzenie przyjęcia rezerwacji jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tego regulaminu.

Gwarancja najniższej ceny https://jdkapartamenty.pl/
Bezpieczna płatność gwarantowana przez przelewy24.pl
Zadatek 50 % gwarancją rezerwacji
Rezygnacja 7 dni przed przyjazdem zwrot zaliczki w 100%
Rezygnacja 72 h przed przyjazdem zadatek do wykorzystania w innym dostępnym terminie
Pełna płatność wymagana na 3 dni przed przyjazdem

Pobyt

Doba w apartamencie trwa od godziny 14.00 do godziny 11.00 tylko po wcześniejszym ustaleniu z właścicielem istnieje możliwość przedłużenia doby za dodatkową opłatą.

Gość podczas odbioru kluczy powinien wylegitymować się dokumentem ze zdjęciem oraz podać adres do korespondencji.

Pobyt zwierząt / za dodatkową opłatą 20 zł doba / jest możliwy tylko po wcześniejszym kontakcie z właścicielem z obiektem.

W Apartamencie obowiązuje zachowanie ciszy od godziny 22.00 do godziny 7.00.

Zachowanie osób wynajmujących apartament oraz ich gości nie powinno zakłócać spokojnego pobytu sąsiadów lokalu.

Właściciel może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę i nie jest wówczas zobowiązany do zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.

Obowiązki właściciela

Właściciel zapewnia wymianę bielizny pościelowej i ręczników przed każdym przybyciem Gościa oraz zobowiązany jest do wydania czystego, posprzątanego apartamentu.

Właściciel zobowiązany jest bezzwłocznie reagować na zgłaszane uwagi i zastrzeżenia odnośnie poziomu usług, funkcjonowania urządzeń w apartamencie oraz o jak najszybsze usunięcie usterek i braków.

Właściciel nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty rzeczy wartościowych pozostawionych w Apartamencie lub ich uszkodzenia.

W przypadku wystąpienia nagłych i nieprzewidzianych okoliczności, Właściciel zastrzega sobie prawo do zmiany zarezerwowanego apartamentu na inny o takiej samej klasie lub wyższej, a w przypadku braku wolnego apartamentu do anulowania rezerwacji.

Obowiązki gościa

Każdorazowo opuszczając apartament, Gość powinien sprawdzić zamknięcie drzwi.

Gość ponosi odpowiedzialność materialną za uszkodzenia i zniszczenie wyposażenia i urządzeń technicznych apartamentu powstałe z jego winy lub winy odwiedzających go osób.

W apartamencie obowiązuje całkowity zakaz palenia. Właściciel za nie przestrzeganie zakazu palenia w apartamencie może oczekiwać opłaty w wysokości 500 PLN.

Organizowanie imprez towarzyskich w apartamencie jest zabronione. Za zorganizowanie imprezy towarzyskiej, uciążliwej dla innych lokatorów, właściciel może pobrać karę w wysokości 1.000 zł.

W przypadku zgubienia kluczy od apartamentu Gość jest zobowiązany do uiszczenia opłaty 700 zł.

Odbiór kluczy

Klucze należy odebrać w biurze firmy Leader School ( szkole językowej i biurze tłumaczeń ) w Kaliszu ul. Fabryczna 1B/1 tel. 62 7672121 ( PAŁACYK , VILLA WIKTORIA) 1piętro od poniedziałku o piątku 8.00 do 21.00 sobota od 9.00 do 13.30 .Tylko w niedzielę i święta klucze wydawane są po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu w ustalonym miejscu.

Film jak dojechać do naszego biura : https://youtu.be/6XpaQwxbJTo

Pomiędzy godziną 21.00 a 22.00 odbiór kluczy za dodatkową opłatą 50 zł. Natomiast po godzinie 22.00 tylko po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym z obiektem. By uniknąć zbyt długiego oczekiwania na klucze prosimy o podanie przybliżonej godziny przyjazdu. .

W trakcie przekazywania apartamentu, właściciel przekazuje 1 komplet kluczy.

Faktura VAT

Jeżeli życzą sobie Państwo otrzymać fakturę za pobyt to w momencie dokonywania rezerwacji prosimy o przesłanie do nas kompletnych danych firmowych.

Zdanie kluczy

Po zakończonym pobycie w naszym apartamencie klucze prosimy pozostawić w sejfie umieszczonym na ścianie obok drzwi wejściowych.

ZAKAZ wynajmu apartamentu przez Panie świadczące usługi erotyczne. Bardzo prosimy o natychmiastowe anulowanie takiej rezerwacji.

Rezerwacja / płatność

Płatność za pobyt przyjmowana jest online za pośrednictwem Przelewy24.pl

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku – informacja o wysokości wskazana jest przy składaniu rezerwacji na podstawie długości pobytu. Termin wpłaty zadatku oraz dane do realizacji płatności będą dostępne po złożeniu wstępnej rezerwacji. Szczegóły rezerwacji i płatności zostaną przesłane także mailowo do Państwa.

Mają Państwo możliwość dokonania jako Klient zwrotu/anulacji zamówionej usługi zgodnie z warunkami rezerwacji. Mają Państwo prawo do odstąpienia od umowy/anulacji rezerwacji zgodnie z warunkami opisanymi przy składaniu zamówienia.

Rezygnacja 7 dni przed przyjazdem zwrot zaliczki w 100%

Rezygnacja 72 h przed przyjazdem zadatek do wykorzystania w innym terminie

Pełna płatność wymagana na 72 godziny przed przyjazdem.

Mają Państwo też prawo do reklamacji – reklamacje należy składać w dniu przyjazdu lub w trakcie pobytu, aby obiekt mógł zareagować w trybie natychmiastowym. Reklamacja należy zgłaszać telefonicznie lub mailowo, będą one rozpatrywane do 7 dni roboczych.

Polityka prywatności

Państwa dane przekazywane podczas rezerwacji są chronione zgodnie z przepisami RODO - poniżej szczegóły.

1.Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług rezerwacji noclegów w naszych apartamentach.

2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest DANIELA KĄKOL ul. Fabryczna 1B/1 62-800 Kalisz NIP : 6181-27-77-76, Regon: 250634797

3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi – ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.

4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.

5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje.

6. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.

7. Informacje podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego.

8. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.

9. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.

10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.

11. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis http://jdkapartamenty.pl Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

12. Po dokonaniu płatności nie przysługuje możliwość odstąpienia od umowy.

W razie wątpliwości co do któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – nasze dane znaleźć można w danych kontaktowych na stronie internetowej.

Osoba rezerwująca nocleg poprzez niniejszy formularz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu organizacji noclegu oraz akceptuje warunki anulacji i płatności za rezerwację.