EnglishGermanPolishRussianSpanishUkrainian
EnglishGermanPolishRussianSpanishUkrainian

Restauracje

Tutti Santi

Restauracja Tutti Santi spełni oczekiwania wszystkich miłośników prawdziwej włoskiej kuchni. Według ocen internautów to miejsce w którym zje się najlepszą pizzę w całym Kaliszu. Restauracja znajduję się w wyremontowanym budynku zabytkowej kaliskiej kamienicy, którą nazywano „ Gołębnikiem”.

Corno Izba

W tej restauracji króluje kuchnia polska, której menu zostało stworzone na Podhalu. Lokal wyróżnia dodatkowa atrakcja, którą jest możliwość obserwacji popisu kulinarnego tzw. „life cooking” czyli procesu przygotowywania dania na oczach gościa.

Piwnica Ratuszowa

Lokal jest usytuowany w piwnicy zabytkowego kaliskiego ratusza. Idealne miejsce na klimatyczny wieczór przy dobrej kolacji. Restauracja jest chętnie odwiedzana zarówno przez turystów jak i Kaliszan.

Roma

Lokal znajduje się na ulicy Chopina. Ta elegancka restauracja serwuje włoską i europejską kuchnię. W ofercie dostępny także bar, ogród oraz taras.

Maguro Sushi Bar

To idealne miejsce dla fanów kuchni japońskiej. Wnętrze restauracji wypełnia spokój i harmonia. W barze obowiązuje etykieta japońska. Jedną z atrakcji jest rolling-bar, wokół którego pływają potrawy na drewnianych łódeczkach.