EnglishGermanPolishRussianSpanishUkrainian
EnglishGermanPolishRussianSpanishUkrainian

Sport

Pole golfowe

Pole golfowe w Kaliszu to idealne miejsce dla pasjonatów golfa, a także dla osób, które chcą poszerzyć krąg swoich zainteresowań. Pole golfowe mieści się na Wale Jana Matejki w Kaliszu, zawiera 9-golfowe pole oraz Driving Range, czyli miejsce, w którym można ćwiczyć i udoskonalać uderzenia w golfa.

Aquapark

Centrum rekreacji posiada takie atrakcje jak basen wewnętrzny oraz zewnętrzy, saunę, siłownię, klub fitness, lodowisko oraz kręgielnię typu bowling. Dla dorosłych to idealne miejsce zarówno na relaks jak i budowanie sportowej sylwetki, natomiast dzieci doświadczą tu niezapomnianej zabawy.

Park Trampolin Jump Planet

Jest to miejsce rozrywki zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Na terenie parku znajduje się 70 różnych trampolin, boisko do gry w zbijanego oraz koszykówki, basen pełen gąbek, a także strefa relaksu. Idealne miejsce na zabawę oraz utrzymanie kondycji.

Park Linowy

Świetne miejsce na aktywne spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Swoją przygodę z trampolinami mogą zacząć dzieci od trzeciego roku życia. Do wyboru są tory o trzech stopniach trudności, strzelnica oraz trampoliny.

Paintball

Doskonałą formą rozrywki dla dorosłych będzie udział w grze jaką jest paintball. Członkowie dwóch drużyn rywalizują między sobą strzelając do siebie z markerów. W tej grze liczy się szybkość myślenia, zdecydowanie i determinacja.