WYNAJEM APARTAMENTÓW NA DOBY
- DAILY APARTMENTS RENTAL IN KALISZ


Szukasz noclegu w Kaliszu ? Zapraszamy ! - Looking for accommodation in Kalisz? Feel invited

Apartament - ul. Legionów 19A/9A, Kalisz
powierzchnia 40 m2

Galeria zdjęćJDK APARTAMENTY KALISZ 40 m2 z klimatyzacją ul. Legionów 19A/9A. Apartament wyróżnia bardzo ciekawa antresola. Apartament składa się z 2 pokoi na powierzchni 40,00 m2 przeznaczony jest dla 5 osób (3-4 łóżka). Znajduje się on w bloku (na 4 piętrze), niedaleko głównych arterii miejskich. (ulica równoległa do Górnośląskiej głównej ulicy Kalisza), nie brak tu zieleni i spokoju. W budynku na parterze znajduje się kilka sklepów ŻABKA , MONOPOLOWY, SPOŻYWCZY i inne. Odległości od apartamentu : PKP,PKS, GALERIA AMBER 1,5 km , RATUSZ 1,8 KM , HALA ARENA 3,0 KM , TEATR , FILHARMONIA 1,2 KM , PWSZ , UAM 650 m. Apartament usytuowany jest bezpośrednio przy „Zielonym Ryneczku„ gdzie kupisz zawsze świeże warzywa.

Oczywiście dla osób, które przyjadą własnym samochodem, dostępny jest bezpłatny parking z bramą na pilota. Tych, którzy wolą podróżować publicznymi środkami komunikacji, uspokajamy i informujemy, że apartament jest bardzo dobrze skomunikowany. Tuż obok rozlokowane są przystanki autobusowe, z których kursują główne linie miejskie. Dzięki temu bez problemu i szybko dostaniecie się Państwo do najważniejszych punktów miasta.

JDK APARTAMENT KALISZ 40 m2 składa się z 2 pokoi, 1 sypialni oraz salonu z jadalnią oraz aneksem kuchennym, łazienki z kabiną prysznicową oraz WC. W salonie wydzielono strefy wypoczynkową – z wygodną sofą, na której z pewnością każdy dobrze odpocznie, oraz jadalnianą, w której ustawiono stół z czteroma krzesłami. W sypialni oferujemy dwuosobowe łóżkomałżeńskie ( które można rozłożyć na 2 pojedyncze) ze stolikami. Ubrania z pewnością pomieszczą się w ogromnej szafie w korytarzu, a drobniejsze rzeczy osobiste – w komodach. Całość jest bardzo gustownie urządzona. Naszym celem i wytyczną przy aranżowaniu wnętrza było przede wszystkim stworzenie prawdziwie domowej atmosfery przy jednoczesnym harmonijnym połączeniu nowoczesności z użytecznością i wygodą.

W KAŻDYM apartamencie do Państwa dyspozycji oddajemy również telewizor LCD, lodówkę, pralkę, zmywarkę, płytę kuchenną z pochłaniaczem oraz piekarnik, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, żelazko, deskę do prasowania, suszarkę do ubrań, suszarkę do włosów. Oczywiście udostępniamy również pełen komplet przyborów i naczyń kuchennych (wraz z kieliszkami do wina) oraz zapewniamy podstawowe środki czystości, środki higieniczne , ręczniki oraz pościel . W każdym apartamencie dostępna jest sieć Wi-Fi. Dla naszych gości zawsze dostępna jest kawa herbata i cukier.

JDK APARTAMENTY KALISZ 90 m2 dla 10 osób z klimatyzacją ul. Legionów 19A/9. W połączeniu naszych dwóch apartamentów wewnętrzną (prywatną) klatką schodową możemy uzyskać dwupoziomowy apartament dla 10 osób . Otrzymujecie Państwo wtedy 4 pokoje , 2 łazienki , 2 kuchnie , balkon .

Znajduje się on w bloku ( na 4 piętrze ), niedaleko głównych arterii miejskich. ( ulica równoległa do Górnośląskiej głównej ulicy Kalisza ), nie brak tu zieleni i spokoju. W budynku na parterze znajduje się kilka sklepów ŻABKA , MONOPOLOWY, SPOŻYWCZY i inne. Odległości od apartamentu : PKP,PKS, GALERIA AMBER 1,5 km , RATUSZ 1,8 KM , HALA ARENA 3,0 KM , TEATR , FILHARMONIA 1,2 KM , PWSZ , UAM 650 m. Apartament usytuowany jest bezpośrednio przy „Zielonym Ryneczku „ gdzie kupisz zawsze świeże warzywa.

Oczywiście dla osób, które przyjadą własnym samochodem, dostępny jest bezpłatny parking
z bramą na pilota. Tych, którzy wolą podróżować publicznymi środkami komunikacji, uspokajamy
i informujemy, że apartament jest bardzo dobrze skomunikowany. Tuż obok rozlokowane są przystanki autobusowe, z których kursują główne linie miejskie. Dzięki temu bez problemu i szybko dostaniecie się Państwo do najważniejszych punktów miasta.

Całość jest bardzo gustownie urządzona. Naszym celem i wytyczną przy aranżowaniu wnętrza było przede wszystkim stworzenie prawdziwie domowej atmosfery przy jednoczesnym harmonijnym połączeniu nowoczesności z użytecznością i wygodą.

W KAŻDYM apartamencie do Państwa dyspozycji oddajemy również telewizor LCD, lodówkę, pralkę, zmywarkę, płytę kuchenną z pochłaniaczem oraz piekarnik, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, żelazko, deskę do prasowania, suszarkę do ubrań, suszarkę do włosów. Oczywiście udostępniamy również pełen komplet przyborów i naczyń kuchennych (wraz z kieliszkami do wina) oraz zapewniamy podstawowe środki czystości, środki higieniczne , ręczniki oraz pościel . W każdym apartamencie dostępna jest sieć Wi-Fi. Dla naszych gości zawsze dostępna jest kawa herbata
i cukier.


Prezentacja wideo
apartamentu na
ul. Legionów 19A/9a

Kontakt:
Email: biuro@jdkapartamenty.pl
Telefon: +48 601-765-776
Telefon: +48 602-783-191

Adresy apartamentów:
Podmiejska 25/51 - 38m2
Serbinowska 15/21 - 53m2
Legionów 19A/9 - 50m2
Legionów 19A/9A - 40m2

Siedziba i adres wydawania kluczy:
ul. Fabryczna 1B/1, 62-800 Kalisz
PAŁACYK